Geleneksel Lezzetimiz Mantı, Annelerin Sevincine Ortak Oldu!

Aneda Gıda ailesei olarak Anneler günü olan 14 Mayıs Pazar günü, frigorifik araç filomuzda yer alan toplam 20 aracımızla, “Kurucumuz İnciAna'nın 50.yıl Anneler Günü ve Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun” yazılı araç giydirmeli konvoyu ile İstanbul ve Ankara'da eş zamanlı bir organizasyon düzenledik. Tüm annelerinAnneler Gününü kutlayarak, sevinçlerine ortak olduk.

Anneler Günü Kutlama Konvoyu Ankara ile eş zamanlı olarak İstanbul'da da merkez binamızdan başlayarak E5 yönünde devam etti.

Konvoy sonrası, en değerli varlıklarımız annelerimizin bu anlamlı gününü kutladık.  Yönetim Kurulu Başkanımız Aşkın BALKAYA;  “Firmamızın temelinde de bir annenin İnciAna'nın emeği ve sevgisi var. Mantı yolculuğuna bundan tam 23 yıl önce Gülsuyu mahallesinde 80 M²'lik bir dükkânda ileriye dönük büyük hayallerimizle başladık. 1995 yılında Güven Mantı adıyla ticari hayatımıza geçtik. İlkler ve yenilikçi çözümler ile değişip, dönüşüp ANEDA GIDA adıyla uzmanlaşarak 23 yıldır, mantının en lezzetlisi kıymalı mantı üretip, doğranmış ve soyulmuş soğan işliyoruz. Mantımız, bohça ve üçgen olmak üzere 2'ye ayrılıyor. Talep edilmesi durumunda değişik versiyon mantılar da üretiyoruz. En son teknoloji ile donatılmış tesislerimizde halen 1995'in ve İnciAna'nın izlerini yaşatıyoruz. Bu anlamlı günde, “Kurucumuz İnciAna'nın, 50. Yıl Anneler Günü ve Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun” dedi.