23 YILLIK GÜVEN TECRÜBESİ…

20 Eylül Cuma günü  merkez binamızda “Sevgiyle açtık, Lezzetle kapattık.” Sloganıyla instagramın sevilen bloggerlarının katıldığı bir organizasyon düzenlendik.

Bu keyifli gün, Yönetim Kurulu Başkanımız Aşkın Balkaya’nın kendi elleriyle mantı hazırlamasıyla başladı. Aşkın Balkaya mantı yapım esnasında misafirlerimize, şirketimizin kuruluş hikâyesini, amaçlarını ve hedeflerini anlattı. Sonrasında da iyi mantı nasıl olmalı diyerek lezzet sırlarımızı paylaştı.

Keyifli, eğlenceli ve bir o kadar kahkahalarla geçen etkinlikte, mantı için kullanılan malzemelerin öneminden, mantı hamuru açılırken dikkat edilmesi gereken tüm püf noktalarına tek tek değinildi. 

Aynı zamanda İnciana ve Güven mantı markalarının üretim esasları, sektörün zorlukları ve sektördeki yeniliklerin detaylandırıldığı etkinliğimizde, konuklarımızın üretim tesisini gezmesiyle sürdürüldü.  Üretim tesisinde hijyen ve saklama koşulları hakkında bilgi alan konuklarımız, daha sonrasında Aşkın Balkaya’nın kendi elleriyle hazırladığı mantıdan tadarak günü noktaladılar.

Bu lezzetli ve keyifli organizasyona instagramın sevilen ve en çok beğenilen bloggerlarından Şebnem Seçkiner, Serap Oğuztan, Ece Kumkale, Saadet Algan, Uzm. Özge Selçuk Bozkurt ve Melek İçmeli katıldı.

Tüm konuklarımız lezzetli ve keyifli bir gün geçirdiklerini ve bu lezzeti her zaman sofralarında bulunduracaklarını belirterek ayrıldılar.