Dokundukları her şeye ışık saçan kadınlarımıza...

Bir toplumun gelişmesi ve ilerlemesi için kadının gücünü yadsımamak gerekir. Kadın doğduğu andan itibaren, sevgi, şefkat ve özveri duyguları ile şekilleniyor.

Her kadın koca bir toplumun kalkınması ve gelişmesi için bir birey yetiştiriyor. Böylece daha ilk andan itibaren dokundukları her şeye ışık saçmaya başlıyorlar.

Kadınlar toplumda eşit haklar isterler, saygı duyulmasını, taktir görmeyi, güvenmeyi, ilgiyi, bir gün değil her gün değerli olduğunun vurgulanmasını isterler.

Kadınlar her işi güvenle ve özveri ile yapabilirler. Yaptıkları işlerin sonunda kazandıkları başarıları paylaşmayı severler. Bir kadın her şeyden önce eşitlik ister. Sevgide, saygıda, güvende, iş yaşamında, sosyal haklarda eşit olmak ve söz hakkının olmasını isterler.

Bir kadının istedikten sonra başaramayacağı hiçbir iş yoktur. Bu yüzden her işte ustalıklarını gösterirler.

Kadın, sabrın ve sevginin sembolüdür.

2019 yılında da kadınlar hayatın her noktasında söz haklarını arttırmalılar. Toplumun her köşesinde eşit söylemlerde ve eşit haklarda devam etmelidirler.

Kadın hiçbir zaman geriden değil, hatta ilerlemek için hep bir adım önden gitmelidir.

“Kadınlarını geri bırakan bir toplum, geride kalmaya mahkûmdur. Mustafa Kemal Atatürk

Aneda Gıda ailesi olarak kadın istihdamını destekliyoruz. Tüm çalışan kadınlarımızın isteklerini her zaman dikkate alıp öncelik veriyoruz. 
Bizler, kadının toplumdaki önemini ve değerini bilerek ilerliyoruz. 
Dokundukları her şeye ışık saçan ve hayatta her noktada emekleri olan tüm kadınların Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!