VİZYONUMUZ

 

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir marka olmak.

Kalite ve Güven ilkesine bağlı kalıp teknolojiden faydalanarak Ar-Ge çalışmalarını sürdürmek. Türkiye genelinde bayilikler vererek mantı sektöründe lider kalma yolunda büyük adımlar atmak.

Lezzetin damaklarda kalmasını sağlayarak ve kendimizi sürekli geliştirerek bir adım önde, takip eden değil takip edilen olup aynı işi yapan meslektaşlarımıza ''Bizim mantımız da Güven Mantı ile Aynı' cümlesini kullandırabilmek.

Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünya geneline Türk yöresel lezzetlerinden olan mantıyı en sağlıklı ve kaliteli biçimde ulaştırmak. Bir ürünün lezzetli ve sağlıklı bir şekilde üretilebilmesi için gerekli olan fiziki alanını yeni binasında gıda kodeksine uygun olarak hazırlamak ve bu konuda emsal olmak.

 

deneme

 

 

 

 

 

 

 

 

ANEDA GIDA San. ve Tic. Ltd. Şti.  

AŞKIN BALKAYA


MİSYONUMUZ

Tüketici ve müşterilerine en pratik, en taze, en lezzetli ürünleri, sağlıklı ve güvenli değer zinciri ile sunan, lider ve yenilikçi bir marka olmak.

İş ortaklarımıza ürün memnuniyeti %100 olan, katma değeri yüksek ürün sattırarak, müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak.

Günümüz yoğun çalışma şartlarında çalışan ev hanımlarımızın akşam eşine, misafirlerine, ev halkına kısa sürede en güzel yemeği yapma isteğini, evinden uzakta olan çalışanların, öğrencilerin ev yemeği tadında lezzetleri özlemesini gayet iyi anlıyor ve sizleri geleneksel lezzetimizle buluşturuyoruz.

Aneda Gıda olarak, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Lezzet, güven ve damak tadı adına aradığınız tüm incelikleri en iyi şekilde senkronize ederek ürünlerimizle keyifli sofralarda buluşmanızı sağlıyoruz.