Geleneksel Lezzetimiz Mantı, Çocuklarımızla Buluştu!

Türk mutfağının eşsiz lezzeti mantıyı Aneda Gıda ailesi olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda; Göztepe Çocuk Yuvası, Yakacık Çocuk Yuvası, Bolluca Çocuk Köyü ve Bahçelievler Çocuk yuvasındamantı yolculuğunda başlangıç noktamız olan İnciAna başarı öyküsüyle içine anne sevgisi ve şefkatini kattığımız annemizin mantısını paylaştık.

Türk mutfağının vazgeçilmez değerlerinden mantıyı, 22 yıldır Türkiye’de hep ilklere imza atan bir firma olarak, sosyal sorumluluk projelerimizlede ilklere imza atmaya devam ediyoruz. 

Geleceğimiz ve umudumuz çocuklarımızın yaşamını daha iyi ve güzel kılma misyonuyla, Aneda Gıda Yönetim Kurulu Başkanımız Aşkın Balkaya: “Minik çocuklarımıza bu bayram kıyafet ve oyuncak yerine içine anne şefkati ve sevgisini kattığımız, İnciAna'mızın mantısını paylaştık” dedi.

Sosyal sorumluluk projelerimizle, çevremizde yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatmak, desteklerle onlara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için 2017 yılında farklı sosyal sorumluluk projelerimizle toplumda farkındalık kazandırmaya devam edeceğiz.

Koruncuk Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'ndan Gelen Teşekkür Mektubumuz:

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz