Uluslararası Yerel Zincirler Fuarı'nda Sektör Profesyonelleri İle Buluştuk!

 Aneda Gıda ailesi olarak Uluslararası Yerel Zincirler Fuarı'nda sektör profesyonelleriyle buluştuk.

12-13 Nisan 2017 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen, organize gıda perakendesinin en büyük fuar ve konferans organizasyonu olan YZB 2017 Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarında Türkiye'de mantı pazarının yenilikçi firması olarak, Türk mutfağının eşsiz lezzeti olan mantıyı ziyaretçilerle buluşturduk. 

Türk mutfağının vazgeçilmez değerlerinden mantıyı, 23 yıldır Türkiye’de ilk defa; ürettiğimiz mantılarımızı -40°C şoklayıp, -18°C’de saklayan bir firmayız.  Aneda Gıda olarak İnciAna, Güven, Yaren marka mantılarımızı YZB Fuarında stand ziyaretçilerle paylaştık. 

Fuarın birinci günü “Gülen Adam & Güldüren Mantı” interaktif stand etkinliğiyle, katılımcılarla bol kahkahalı ve eğlenceli, gülmeye ve güldürmeye yönelik keyifli anlar yaşadık. Gülen Adam Yaşar Şengül ve Tarık Karyağdı ikilisinin canlı performans etkinliği çerçevesinde gösteriye katılan tüm stand ziyaretçilerimize, 2kg Güven Mantı değerinde Hediye Çeki armağan ettik.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen; organize gıda perakende sektörünün en büyük konferans ve fuar organizasyonu olan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2017 Fuarı'nda, dijital dönüşümün kazandırdıkları, verimlilik, organize gıda perakendeciliğindeki yenilik ve değişimler paylaşılarak farklı bakış açıları kazandırıldı.

Aneda Gıda olarak markalarımızı ve ürünlerimizi tanıttığımız fuarda, pek çok yerel zincir ve bayiler ile irtibat kurarak geniş network imkanı sağladık.